×

مراحل کاری هابط

1 ارسال و ایجاد تقاضای پروژه
2 بررسی درخواست شما
3صدور فاکتور و عقد قرارداد

هر سوالی در مورد روند کاری دارید با هابط در تماس باشید support@Habet.ir . سپاس

ساعات کاری

شنبه-چهارشنبه 9:00صبح - 16:00عصر
پنجشنبه ها: 9:00صبح-13:00ظهر
تعطیلات با هماهنگی قبلی

فراموش مشخصات خود را؟

با روش کاری هابط آشنا شوید

پروسه ی جامع کاری هابط، از ابتدای تقاضای مشتری تا مرحله ی پایانی و تحویل، با هدف افزایش درک متقابل

تمامی پروژه های مورد نظر مشتریان، اعم از برند سازی، طراحی وب سایت های تجاری - تبلیغاتی، فروشگاه اینترنتی یا پورتالهای خبری، طراحی بروشورهای تبلیغاتی و کارتهای ویزیت جامع؛ همگی در تسلط تیم تخصصی هابط است.

روش کاری ما برای رسیدن به مقاصد شما می تواند به درک متقابل کمک کند.

01

ارتباط مفهومی

در مرحله ی آغازین، هابط می کوشد با روشهای مختلف ارتباطی، نظرات، معانی و مفاهیم تقاضای مشتریان را واکاوی کرده و درک کاملی از نیازهای آنها داشته باشد.
02

طراحی

هابط با توجه به درک کامل خواسته های مشتری، با تکیه بر نوآوری، ابتکار و استفاده از تجارب و نبوغ متخصصین خود، طرحی جامع و گویا در جهت خواسته ی مشتری، ترسیم می کند.
03

پیاده سازی

استقلال متد کاری، در کنار انعطاف پذیری بسیار بالا در نقد پذیری از جانب متقاضی و افراد ذینفع، با تکیه بر طراحی منحصربفرد و ماهرانه هر طرح، همگی ابزار مورد استفاده برای اجرای طرح مشتریان می باشد.
04

تحویل

بهینه سازی طرح های ارائه شده با استفاده از مراحل تکمیلی، منجر به رسیدن به نت پایانی موسیقی زیبای مورد نیاز مشتری خواهد شد. برندسازی ، طراحی وب سایت، طراحی روشهای تبلیغات موثر یا حتی طراحی یک کارت ویزیت، همگی برای هابط به معنای پروژه ای منحصربفرد، جاودانه و تکرارنشدنی خواهد بود که تمام تلاشهای هابط برای بهترین شدن آن است.
بالا